„Casa“ je výraz používaný pro dům, výstižnější překlad spíš zní „domov“. Vytváříme kubánský domov na našich akcích, přinášíme vám Kubu  na tématických přednáškách a v neposlední řadě vám poradíme, jak na Kubu cestovat, jak zde začít obchodovat a možná i něco navíc.

Casa Angelo, původně multikulturní centrum v Praze 7, se v průběhu let změnila na virtuální domov,  jehož duší jsou  partneři Angelo Repilado a  Lucie Kovandová.

Usměvavý Kubánec Angelo je vnukem světově proslulého hudebníka Francisca Repilado, držitele Grammy za album Buena Vista Social Club a známého pod jménem Compay Segundo. „Mám pořád v paměti, jak k nám dědeček chodil každý víkend, v jedné ruce doutník, v druhé kytaru. Vždycky začal hrát a já hned skákal do rytmu, což bylo to slavné chiqui chiqui pa,“ vytleskává Angelo. „Pak nám dětem pokaždé věnoval hrst drobných, ty jsem si schovával pod polštář. Byl to takový rituál.  

Na akcích s Angelem, "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a zažijete tu pravou atmosféru havanské ulice. Jeho snahou  je naučit své studenty tančit srdcem a užít si každou minutu tohoto vášnivého tance!

Lucie více než 20 let pracovala v nadnárodních společnostech na top managerských pozicích. Když začala spolupracovat s Angelem stala se v průběhu let v podstatě znalkyní Kuby.  Vedle vedení tanečních kurzů a organizace akcí přispívá svými články o Kubě do lifestylových časopisů anebo vede přednášky o Kubě.  Ráda vám poradí také s vaší cestou  a vším, co s ní souvisí. Můžete s ní konzultovat váš podnikatelský záměr na Kubě. O obchodování zde toho ví opravdu mnoho!

Angelo a Lucie  jsou prostě zárukou autentických zážitků !

Novinky

27.04.2015 18:23
Přijďte se podívat do našeho stanu v rámci akce Rodinný den Prahy 7 dne 31.5. . Nabídneme vám nejen ukázky a výuku kubánské salsy, ale oba beuty...
23.04.2015 15:37
1.5. v 18,30hod tančíme Ruedu de Casino v rámci akce Františkovy lásky. Tančíme přímo před kinem BIO OKO a můžete tak zažít tu pravou kubánskou...
10.03.2015 18:44
Článek z březnového Hobuletu. www.hobulet.cz  
08.03.2015 16:57
Novinka v Casa Angelo - doporučíme vám jazykový kurz s rodilým mluvčím, zajistíme vám soukromé hodiny. Podívejte se do naší nabídky a nebojte se nás...
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>