„Casa“ je výraz používaný pro dům, výstižnější překlad spíš zní „domov“. Vytváříme kubánský domov na našich akcích, přinášíme vám Kubu  na tématických přednáškách a v neposlední řadě vám poradíme, jak na Kubu cestovat, jak zde začít obchodovat a možná i něco navíc.

Casa Angelo, původně multikulturní centrum v Praze 7, se v průběhu let změnila na virtuální domov,  jehož duší jsou  partneři Angelo Repilado a  Lucie Kovandová.

Usměvavý Kubánec Angelo je vnukem světově proslulého hudebníka Francisca Repilado, držitele Grammy za album Buena Vista Social Club a známého pod jménem Compay Segundo. „Mám pořád v paměti, jak k nám dědeček chodil každý víkend, v jedné ruce doutník, v druhé kytaru. Vždycky začal hrát a já hned skákal do rytmu, což bylo to slavné chiqui chiqui pa,“ vytleskává Angelo. „Pak nám dětem pokaždé věnoval hrst drobných, ty jsem si schovával pod polštář. Byl to takový rituál.  

Na akcích s Angelem, "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a zažijete tu pravou atmosféru havanské ulice. Jeho snahou  je naučit své studenty tančit srdcem a užít si každou minutu tohoto vášnivého tance!

Lucie více než 20 let pracovala v nadnárodních společnostech na top managerských pozicích. Když začala spolupracovat s Angelem stala se v průběhu let v podstatě znalkyní Kuby.  Vedle vedení tanečních kurzů a organizace akcí přispívá svými články o Kubě do lifestylových časopisů anebo vede přednášky o Kubě.  Ráda vám poradí také s vaší cestou  a vším, co s ní souvisí. Můžete s ní konzultovat váš podnikatelský záměr na Kubě. O obchodování zde toho ví opravdu mnoho!

Angelo a Lucie  jsou prostě zárukou autentických zážitků !

Novinky

20.02.2015 19:52
Připravili jsme pro vás nabídku nových kurzů ! podívejte se na náš rozvrh a nezapomeňte se včas přihlásit!
18.02.2015 21:14
Připravili jsme pro vás zájezd na KUBU s Angelem! Pojeďte s námi protančit 10 dní v Havaně a na Varaderu! Budete mít možnost tančit s originálními...
15.02.2015 16:44
Od 20.2. vám nabízíme kurzy "Bachata autentica" s originálním dominikánským tanečníkem Garim a jeho partnerkou Lucií. Nenechte si ujít začátek kurzu!
10.02.2015 15:37
Program zahrnuje: - ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji - plnou penzi (začíná se pátek večeří, končí v neděli oběděm), jednotné menu - obědy a...
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>