Kuba - zeptejte se na cokoliv

Kuba je náš domov stejně jako Praha. Trávíme zde mnoho času, máme zde zázemí, rodinu a přátele. Cestujeme a poznáváme nová místa, která nejsou v průvodcích a rádi se s vámi podělíme o naše zážitky. Naše zkušenosti a znalosti přesahují rámec turismu, můžeme vám nabídnout také obchodní konzultace, podporu vašeho záměru přímo na Kubě nebo třeba jen krátkodobý doprovod a tlumočení. Prostě stačí říci, co potřebujete!

Cestujete na Kubu?

Potřebujete poradit, co s sebou, kam se vypravit, kde se ubytovat? Nejsme cestovní kancelář, zájezd vám nezajistíme, ale určitě vám se vším poradíme.

Máme rádi Kubu a naše  zážitky a zkušenosti se vám mohou hodit! Neváhejte se zeptat.

Chcete obchodovat s Kubou?

Řekněte nám, jaký je váš záměr a připravíme vám detailní přehled podmínek o vstupu na kubánský trh, rozbor trhu vaší konkrétní komodity a poradíme vám, jak se na Kubě orientovat. Jsme na Kubě a o obchodování toho víme hodně! Více s vámi  probereme osobně.

Hledáte zajímavé povídání o Kubě?

O tom, co víme vám rádi něco povíme i v rámci přednášek. Fotky máme a mnoho vlastních zkušeností a osobních zážitků také. Pokud máte chuť, podělíme se s vámi o ně! Přednášky lze doprovodit i ukázkou kubánskou salsy.

Kuba, jaká vlastně je?

Mnoho se dnes o Kubě píše, zejména o tom, ať všichni rychle odjedou, protože změna bude brzy. Je to spíše tlak cestovek a kubánské hotely praskají ve švech.  Politickou situací se nezabýváme, zajímá nás denní život, jak žijí Kubánci, s čím se potýkají? Co Kuba nabízí, jaká je? Jak žije kubánská žena?

Santérie - jiné náboženství

O tom, jaké je kubánské náboženství, jaké Božstvo neboli Orishas Kubánci uctívají a jakým způsobem. Doplňujeme krátkým filmem s originálními ukázkami.

Něco navíc ?

Chcete se učit španělsky?

Rodák ze slunné jihošpanělské Andalusie -  JULIO RUBIO DURAN je oblíbený učitel s bohatými zkušenostmi. Pod jeho vedením pro vás bude výuka prostě zážitek!

Julio je nejen držitel mezinárodního certifikátu ISO pro výuku jazyků, vyučuje více než 8 let  v České republice ve velkých jazykových školách a firmách v Praze a své zkušenosti získával také výukou v jiných zemích Evropy. Vyučuje  všechny úrovně mezinárodní jazykové zkoušky D.E.L.E.

Kontaktujte nás,  řekneme vám více.

Potřebujete zajistit překlad z/do španělštiny?

Zajistíme vám překlad dle vašich potřeb, stačí říci, co potřebujete!