Intenzivní workshopy - 1 a více denní

Akce zaměřené na představení salsy a latinskoamerických rytmů pro různé taneční úrovně. Organizujeme na 1 den nebo i na celý víkend pro různé taneční úrovně.

Originál Salsa cubana 1 - začátečníci

Naučíme vás vnímat hudbu a cítit rytmus. Na tomto kurzu se naučíte základní kroky salsy, první otočky a začnete pozvolna tančit v páru. Zjistíte, že prostě musíte pokračovat, salsa je velmi návyková.

Originál Salsa cubana 2 - mírně pokročilí I

Již umíte první kroky a první otočky a je tedy nutné začít dobře komunikovat s partnerem. V tanci vede muž a jeho úkolem tedy je dát partnerce ten správný signál. Naučíme vás, jak takové signály dávat a jak je cítit, budeme pokračovat v tanečních figurách a upevňování znalostí z kurzu 1.

Originál Salsa cubana 3 - středně pokročilí I

Muž vede, ale žena se prezentuje. Umíte již dost na to, abyste začali vyjádřovat svůj vlastní taneční styl. Postupně vás budeme učit nové figury, ale také ten pravý kubánský styl. Nesmíte zapomenout na to, že "ruce tančí také" a že tancem dáváte najevo svou osobnost. Nenechte se překvapit, že vám někdy "vyměníme" partnery, abyste se dobře cítili signály. Tento kurz navazuje na předchozí, přináší vám nové figury, upevňuje vaši komunikaci s partnerem a začíná  s budováním vašeho vlastního stylu.

Originál Salsa cubana 4 - pokročilí II

Kubánská salsa nejsou jen nové figury. Je to vyjádření radosti ze života. Kubánec vlastně tančí celý svůj život, při každé příležitosti a kdekoliv. Budeme prohlubovat váš taneční styl, naučíme vás další nové figury a kombinace, přechody mezi nimi a hlavně také tančit tak, abyste si užili rytmus, cítili hudbu a tančili pro radost.

Originál Salsa cubana 5 - super pokročilí II

Již zvládáte mnoho figur a máte svůj taneční styl. Zcela jistě máte pevný způsob komunikace, cítíte signály partnera  a zvládáte tedy dobře přechody mezi jednotlivými figurami bez slovních nápověd. Na tomto kurzu můžete čekat již poměrně náročné figury a kombinace.

Originá Salsa cubana 6 a více - extra pokročilí

Můžeme spolu pokračovat stále...naše zásoba nových figur je velká...pokud vás to s námi baví, jsme moc rádi. Opakujeme dle vašeho přání, učíme vás nové složité kombinace a zařazujeme také Ruedu de Casino pro velmi pokročilé tanečníky. Tento kurz je pro všechny, které tančit baví, chtějí se neustále zlepšovat a poznávat další nová tajemství kubánské salsy.

Bachata

Romantický a vášnivý tanec, který je součástí každé latinskoamerické party. Naučíme vás cítit rytmus, základní kroky a držení, které může být velmi romantické, pokud svého partnera dobře znáte nebo otevřené, pokud si nejste tak blízcí:)

Bachata je velmi podmanivá a jejímu kouzlu snadno propadnete a na parketu potom můžete prožívat svůj vlastní příběh.